معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد دانست و میزان آتش‌سوزی‌ عمدی در طی 6 ماه را ۱۵۸ مورد اعلام کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – محمد رضا رحیمی گفت: در نیمه اول سال جاری شهر یزد ۱۵۸ مورد آتش‌سوزی‌ عمدی رخ داده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به ثبت ۸۶۶ حریق در شش ماهه اول امسال، افزود: حریق‌های اتفاق افتاده طی این مدت بیشتر مربوط به بخش مسکونی بوده که ۱۶۴ مورد را شامل شده است.

وی در مورد سایر موارد آتش‌سوزی، تصریح کرد: بخش تجاری ۳۶ مورد، مراکز صنفی حرفهای مانند تعمیرات خودرو و صافکاری‌ها ۲۳ مورد و بخش صنعتی نیز ۲۳ مورد از آتش‌سوزی‌های شهر را در این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

رحیمی عمدهترین دلایل حریق‌های روی داده در این شهر را بی‌احتیاطی و سهل‌انگاری با ۱۹۴ مورد عنوان کرد و گفت: آتش‌سوزی‌های عامدانه و با سوء‌نیت دومین دلیل عمده آتش‌سوزی‌های شهر یزد در شش ماهه اول امسال محسوب می‌شود که  ۱۵۸ مورد از حریق‌های شهر را به خود اختصاص داده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ۲۴ مورد از حریق‌های یزد را ناشی از اشتباه و بی‌دقتی افراد مطلع از خطر آتش‌سوزی و ۲۸ مورد دیگر را نیز مربوط به عدم آگاهی عنوان کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.