• جمعه، ۲۴ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بهسازی اتوبوس های درونشهری در طرح تعمیرات تابستانه

بهسازی اتوبوس های درونشهری در طرح تعمیرات تابستانه

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از اجرای طرح بهسازی اتوبوس های درونشهری در تعمیرات تابستانه ناوگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، محمد رضا شفیعی از اجرای طرح بهسازی اتوبوس های درونشهری در تعمیرات تابستانه ناوگان خبر داد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد افزود: در راستای بهسازی اتوبوس های درونشهری و تجهیز  ناوگان با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و خلوت شدن مسیرها و نیاز کمتر به عبور و مرور اتوبوس در مسیرهای شهر روزانه ده دستگاه اتوبوس از ابتدای تیرماه تا پایان مرداد ماه از مسیر خارج شده و برای بازرسی کامل و انجام تعمیرات موتوری و عیب یابی، بازسازی بدنه، رنگ آمیزی، تعویض و بهسازی کف راهروها، تعویض روکش صندلی و نیز صندلی های آسیب دیده به توقفگاه سازمان هدایت می شوند.

شفیعی خاطر نشان کرد: طرح تعمیرات تابستانه هرساله با پیگیری واحد نظارت و بازرسی و همکاری واحد فنی مهندسی سازمان در راستای بهسازی و تجهیز اتوبوس های درونشهری برای ورود به مسیرهای مختلف صورت می پذیرد تا اتوبوس های تازه نفس خدمات حمل و نقل عمومی را در آغاز مهر به شهروندان این شهرجهانی عرضه نمایند.

آدرس کوتاه :


معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد دانست و ...

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ 73 بازدید