• جمعه، ۲۴ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ایستگاه پایش سلامت در منطقه دو شهرداری یزد

ایستگاه پایش سلامت در منطقه دو شهرداری یزد

ایجاد ایستگاه پایش سلامت در منطقه دو شهرداری یزد با هدف کمک به سلامت اجتماعی و شادی شهروندان کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه در این راستا افزود: یکی از وظایف شهرداری کمک به سلامت اجتماعی و شادی و نشاط همشهریان است که با بازپیرائی پارک ها و نصب وسایل بدنسازی در سطح پارک های منطقه در حال اجرا می باشد.

وی با تأکید به این که در دین مبین اسلام به سلامت فردی و اجتماعی تأکید شده است، رسالت شهرداری ها را در این مورد سنگین تر می نماید که تمام تلاش منطقه در ایجاد پارک های جدید و نگهداری پارک های موجود است.

کشفی افزود: به منظور ارائه خدمات سلامتی به پرسنل شهرداری منطقه و مراجعه کنندگان، این دستگاه برای اولین بار نصب و در صورت استقبال، در پارک ها نیز نصب خواهد شد و برای نصب ترازوهای دیجیتالی در سطح پارک های بزرگ منطقه، یک ترازوی دیجیتالی به صورت آزمایشی در کنار درب ورودی منطقه دو شهرداری یزد برای استفاده عموم نصب شده است.

آدرس کوتاه :


معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد عنوان کرد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد سوء نیت و آتش‌سوزی عمدی را دومین عامل آتش‌سوزی‌های نیمه اول سال جاری شهر یزد دانست و ...

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ 51 بازدید