آرشیو اخبار

خوشمزه بازار یزد افتتاح شد

اولین گذر غذای ایرانی در شهر میراث جهانی یزد با حضور شهردار یزد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مردم دارالعباده افتتاح شد.

افتتاح اولین گذر غذای ایرانی در یزد با رویکرد محله وری

شهردار یزد با تاکید بر اهمیت نشاط اجتماعی و حمایت از کسب و کارهای بومی،از افتتاح اولین گذر غذای ایرانی ( خوشمزه بازار یزد) در شهر میراث جهانی و همزمان با ایام عید غدیر خبر داد.

همزمان با ایام عید غدیر؛ خوشمزه بازار یزد افتتاح می شود

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد از افتتاح خوشمزه بازار یزد ، اولین گذر غذای ایرانی در شهر میراث جهانی همزمان با ایام عید غدیر خبر داد.

مدیریت هوشمند بازارچه‌های محلی شهرداری یزد

با راه اندازی سامانه بازار یزد از سوی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد بازارچه‌های محلی شهری به شکل هوشمند مدیریت می‌شود.

زمینه‌سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره‌بار مرکزی یزد

نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد در راستای زمینه سازی برای راه اندازی سایت آبزیان در میدان میوه و تره بار مرکزی، برگزار شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری یزد منصوب شد

با ابلاغی از سوی شهردار یزد، « محمد صفدر پور» به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد منصوب شد.

مسجد شهرک مشاغل و بازارچه بلوار بهمن در حال آماده سازی است

رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد گفت: مسجد متعلق به شهرک مشاغل که مدت طویلی است برای صاحبان مشاغل در حال آماده سازی است و نیز بازارچه ای با چند مجموعه مناسب در بلوار بهمن برای استفاده شهروندان کمتر برخوردار در حال آماده سازی است.

حمایت شورای شهر یزد از تقویت زیرساخت‌‌های بازارچه‌های محلی

در بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد از پروژه‌های عمرانی و خدماتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد بر تقویت زیرساخت و توسعه کمی و کیفی بازارچه‌های محلی تاکید شد.

نگهداری یا ‌خرید و فروش کود حیوانی در مناطق مسکونی شهر یزد ممنوع شد

به دنبال ممنوعیت فعالیت برخی واحدهای مزاحم شهری در مناطق مسکونی یزد،‌ نگهداری، ‌خرید و فروش کود حیوانی در مناطق مسکونی شهر یزد ممنوع شد.

بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات یزد احداث می‌شود

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری یزد از احداث بازارچه‌های میوه و فرآورده‌های کشاورزی در محلات شهر یزد خبر داد.
نمایش 1 - 10 از 173 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 18